Hotel a ubytování

"Nabízíme Vám možnost ubytování v příjemném prostřední našeho certifikovaného hotelu, kde máte veškerý komfort po ruce. Naše pokoje jsou prostorné a útulné, vybavené stylovým nábytkem. Pokoje mají samostatné sociální zařízení, TV, satelit, telefon, internet."

V období od 28.8. - 7.9.2023 jsou všechny naše provozy uzavřeny z důvodu celozávodní dovolené. Provoz bude opět zahájen v pátek 8.9.2023.

 

Hotel U Bílého koníčka se nachází ve středu Vysočiny - blízko centra města Velké Meziříčí. Díky tomu se k nám z dálnice D1 dostanete za pouhých pár minut. Velké Meziříčí je největším městem v okolí a nabízí široké možnosti vyžití.

Svým zákazníkům nabízíme ubytování v pokojích provedených v útulném domácím stylu, jak si můžete všimnout na fotografiích v galerii. Stravování zajistí klidná restaurace nebo pizzerie s širokou nabídkou jídel.

Zajímá-li Vás příroda, doporučujeme výlet do Balinského údolí, které je vzdálené 15 minut od hotelu. Neváhejte tedy a ubytujte se u nás, rádi Vás uvidíme!

 
Ubytování Velké Meziříčí - hotelový pokojUbytování Velké Meziříčí - hotelový pokojUbytování Velké Meziříčí - hotelový pokoj
 

Naše služby

  • vyhrazené parkování
  • velmi prostorné a pohodlné nekuřácké pokoje se stylovým nábytkem, samostatným sociálním zařízením, TV satelitem, internetem (kabel i wifi)
  • domácí mazlíčci povoleni!
  • 31 míst k ubytování (bez přistýlek)
 

Ceník ubytování Velké Meziříčí

Jednolůžkový pokoj

bez snídaně 900,- Kč
se snídaní 1 020,- Kč

Dvoulůžkový pokoj

bez snídaně 1 330,- Kč
se snídaní 1 570,- Kč

Třílůžkový pokoj
1 770,- Kč
se snídaní
2 130,- Kč

Apartmán - Suite

1 osoba, bez snídaně 1 450,- Kč
1 osoba,  se snídaní 1 570,- Kč
2 osoby, bez snídaně 1 900,- Kč
2 osoby, se snídaní 2 140,- Kč

Snídaně 120,- Kč
Přistýlka
400,- Kč
Domácí mazlíčci 100,- Kč
  • Platby v hotovosti, kreditní kartou nebo bezhotovostním převodem (objednávka)
  • Na pokojích je zakázáno kouřit
  • Přijímáme CZK, EUR, USD
 
 
 

Rezervace ubytování

Pokud máte zájem o rezervaci ubytování, přibližte nám co nejvíc Vaše potřeby a přání a my Vám nejpozději do jednoho pracovního dne odpovíme.


Provozní doba recepce: 7:00 - 21:30

Zvolte termín

Typ pokoje

Údaje o Vás

 
 
 
U Bílého koníčka |  Restaurace . Formanka . Hotel